» Виховна година

Конспекти з виховної години

Моральні цінності українського народу. 2 клас

Мета: знайомити учнів з моральними цінностями українського народу; виховувати повагу до людей, милосердя, любов до праці, рідної мови.

Наочне оформлення : карта України, сюжетні малюнки, прислів'я, Державна символіка : Герб, Прапор, Конституція України, плакат : «Цінності українського народу».

Реквізит: іграшковий мікрофон

Читати

Естетичне виховання студентської молоді засобами мистецтва

Постановка проблеми. Педагоги всього світу констатують сьогодні наявність однієї спільної проблеми - втрати духовності. Сучасні соціологічні дослідження свідчать про те, що за останні роки більшість молодих людей починають переорієнтовуватися на матеріальні блага. Класична культура починає втрачати цінність і привабливість.

Сьогодні спостерігається тенденція до подальшої дегуманізації і деморалізації соціокультурних цінностей, у яких  переважають споживацькі орієнтації.

Читати

«Інтерактивні технології та інноваційні форми й методи особистісно зорієнтованого виховання старшокласників у процесі виховної діяльності»

Аналіз  психолого-педагогічних  досліджень  І.Д. Беха ,  С.І. Подмазіна ,  В.В. Рибалки , Г.К. Селевка ,  І.С. Якиманської  свідчить, що лише активні форми особистісно  орієнтованого виховання  створюють  умови  для  ефективного нагромадження  кожним  старшокласником  свого  власного  особистого досвіду,  самостійного  усвідомлення  ним  загальнолюдських  цінностей-ставлень,  дозволяють  йому  проявити ініціативу,  творчість,  самостійність  у процесі  активної  особистісно значущої  діяльності, стимулюють  його  до природного  самовираження  та  самореалізації.

Читати

Дерево не може жити без коріння, а людина без сім'ї.

Мета:

Розкрити знання дітей про найрідніших людей: батька і матір. Учити учнів шанувати й поважати своїх батьків; формувати в них почуття бов'язку перед батьками; довести всім присутнім, що батьки і діти - це одне ціле. Виховувати в учнів почуття любові, поваги до своїх рідних,

бажання спілкуватися з ними, приносити їм радість.

Читати

День Червоного носу (день благочинності)

Милосердя…Це те слово,до якого ми останнім часом звертаємось все частіше.Чому? Тому,що наше суспільство вже втомилося від грубощів , несправедливості,розбещеності,черствості душ людських,жорстокості. Невже ми забули,що ми люди? Здатність бути совісним - це здатність бути милосердним. Перед добрими,лагідними очима,вчинками,словами не встоїть жодне жорстоке серце.
Читати

Досвід патріотичного виховання підростаючого покоління

Патріотичне виховання підростаючого покоління завждибуло однією з найважливіших завдань сучасної школи, адже дитинство і юність - сама благодатна пора для прищепленнясвященного почуття любові до Батьківщини. Підпатріотичним вихованням розуміється поступове і неухильне формування в учнівлюбові до своєї Батьківщини
Читати

Година спілкування « Дисципліна і культура» 4 клас

Мета: виховувати культуру поведінки; розширювати та поглиблювати знання дітей про правила культурної поведінки та дисципліну; розвивати самовиховання, вміння поводитися у громадських місцях; виховувати повагу до себе та інших людей.

Читати

Ціннісне ставлення до суспільства і держави. Державні народні символи України

Мета. Ознайомити дітей з національними та народними символами України; формувати національну свідомість школярів; виховувати почуття любові до своєї землі.

Обладнання. Державний прапор України, Герб, Гімн, Конституція України, вишиті рушники, гілочки верби та калини.

Використана література:

Довідник класного керівника. 5 - 6 класи / Л.В.цибульова, В.В.Билдіна, Л.І.Єфремова - Х.: Веста: Видавництво "Ранок", 2006. - 160с.

Читати

Ціннісне ставлення до себе. ПРО ДРУЖБУ І ВМІННЯ ДРУЖИТИ

Мета:  Дати  дітям  узагальнене  уявлення про  поняття  друг;  допомогти  усвідомити нескладні  аспекти  товаришування  у  простих зв'язках  і  ситуаціях. Спонукати  дітей  до  дружби  і  товаришування. Виховувати  бажання  бути  справжнім  другом.

Обладнання:  записи  на  дошці,  додаткова  література,  додатковий  тестовий  матеріал

Читати

Ціннісне ставлення до культури і мистецтва

Дорогі друзі! Сьогодні ми зібралися, щоб віддати шану українській народній пісні. Бо саме вона через віки проносить свою нев'янучу молодість, вона бентежить душу, вона вічна , як і душа народу...

Так, і справді ,вона бентежить душу, та так бентежить, що змушує лінивих визирнути на вулицю, сонних - прокинутись, а завзятих – пуститись у танок, особливо як почуєш: « Маруся раз, два , три...» Задушевна, милозвучна, проста як усе геніальне, наша пісня полонить

Читати