Посібники і нестандартне обладнання басейну.

31 жовтня, 2016 0
Посібники і нестандартне обладнання басейну.

Під час навчання дошкільників плавання слід використовувати різні посібники, ігрові матеріали, інвентар (дошки для плавання, надувні круги тощо). Це дає змогу зробити заняття цікавішим, варіювати ігри, вигадувати нові. Не секрет, що асортимент інвентарю для облаштування басейнів, який виготовляє вітчизняна промисловість, не відрізняється різноманітністю. 

Тому нестандартне обладнання для басейну у дошкільному закладі можна виготовити своїми руками. Звичайні гумові або пластмасові іграшки, що добре миються, наповнюємо піском, щоб вони тонули. 

Так, скажімо, щоб зацікавити дітей занурюватися у воду з головою, викладаємо ці іграшки на дно басейна та пропонуємо дітям зібрати їх якнайбільше. Яскравуі привабливу іграшку добре видно під водою, і бажання її дістати пересилює страх перед зануренням.

Засвоїти тривалий видих на поверхні води дітям допомагають іграшки, які плавають. Щоб урізноманітнити їх асортимент, ми пошили із надувних іграшок, що вже вийшли з ладу, «листочки» та «квіточки».

Варіювати вправи на воді та утримувати інтерес дітей під час заняття дає змогу «доріжка» для пірнання. Це ланцюжок сполучених між собою гімнастичних обручів і палиць, який може складатися з трьох і більше предметів. «Доріжку» використовуємо, навчаючи дітей зануренню у воду з головою та пірнання. А якщо до обруча прив'язати вантаж,то він прийме вертикальне положення, зручне для пропливання крізь нього методом ковзання.

Матеріал, з якого виготовляється нестандартне обладнання , має легко митися і оброблятися, як і всі іграшки в басейні. Створене нами обладнання допомагає зробити заняття цікавішим, наповнити ігровим змістом діяльність дітей.

Оцінка матеріалу
Коментувати
Введіть код з малюнка:*
оновити, якщо не видно коду